Nadezda Streltsova oljemålning

290764

STRELTSOVA, Nadezda (Ukraina/Ryssland, född 1973): Cyrener, signerad och daterad Streltsova 14, olja på duk, ca 70x80 cm, oramad

Rum 7

Budhistorik (11 bud)
1675233
8 000
1673655
7 800
1675232
7 600
1673655
7 400
1671816
7 200

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.