Nadezda Streltsova oljemålning

290763

STRELTSOVA, Nadezda (Ukraina/Ryssland, född 1973): Frukt och blomsterstilleben, signerad Streltsova, olja på duk, ca 70x60 cm

Rum 11

Budhistorik (7 bud)
1674662
3 600
1674656
1674639
2 800
1674637
2 600
1673269
2 400

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.