Puss mm bl a 1960-tal

290744

TIDNINGAR, BROSCHYRER, ca 20 st, 1960-tal-2000-tal, bl a PUSS och Storfamiljen, Lars Hillersberg Lena Svedberg och Carl-Johan DeGeer, DVD "Grisbrottaren" 2005 Filmen om Lars Hillersberg (1937-2004) av Kjell-Åke Olsson medföljer

Slitage, ej fullt genomgångna

Konst, Grafik, Diverse

Monter 6

Puss mm bl a 1960-tal
Budhistorik (15 bud)
1673026
1 800
1673037
1 800
1673026
1 700
1673034
1 700
1673026
1 600

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.