Stanislaw Zoladz akvarell

290743

ZOLADZ, Stanislaw (född 1952): Landskapsbild, signerad Zoladz -88, akvarell, ca 17x33 cm

Tavelvagn 5

Stanislaw Zoladz akvarell

Budhistorik (3 bud)

1673232
600
1673229
500
1664971

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.