Målning på nät

290723

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Motiv av herrgård i Husby, Söderköping, 1800-talets första hälft, målad på nät i metall, ca 54x45 cm

Fläck i marginal

Konst, Äldre måleri

Rum 11

Målning på nät

Budhistorik (6 bud)
1672290
3 400
1672287
3 200
1672283
1672275
2 600
1672244

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.