Väggspegel 1800-tal

290680

VÄGGSPEGEL, 1800-talets senare del, delvis bronserad, pastellage, höjd ca 205x50 cm

Överder ej tillhörande

Speglar

Rum 5

Väggspegel  1800-tal

Budhistorik (13 bud)
1673208
2 600
1673174
2 400
1673174
1672909
1 900
1672177
1 800

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.