Brickbord

290679

BRICKBORD, sengustavianskt, Stockholmsarbete, mahognyfaner, låda i sargen, intarsia dekor, höjd 77, 73x53 cm

Nyckel finns att avhämta på utlämningen, renoverat , bricka saknas, fanerskador

Rum 5

Brickbord

Budhistorik (22 bud)
1672037
5 000
1671472
4 800
1672036
4 800
1671472
4 600
1671908
4 400

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.