Målning 1900-tal

290674

OIDENTIFIERAD KONSTÄR (1900-tal): Höskärvar, signerad B Jonzon, olja på duk, 49x60 cm

Färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 11

Målning 1900-tal

Budhistorik

2015-02-05 kl 20:54
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.