Elisabeth Keyser oljemålning

290667

KEYSER, Elisabeth (1851-1898): "Modell", signerad och daterad E. Keyser -79. Olja på duk, 65x54 cm.

Dukskador samt färgbortfall.

Konst, Äldre måleri

Rum 14

Elisabeth Keyser oljemålning

Budhistorik (20 bud)
1688367
4 800
1688366
4 600
1688365
4 400
1688364
4 200
1688323

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.