Eugène Isabey oljemålning

290660

ISABEY, Eugène (1804-1886) tillskriven: Skeppsbrott, olja på duk, dubblerad, ca 40x34 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 8

Eugène Isabey oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1672768
1672670
1665331
1 400
1663796
1 300
1661413

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.