Leonard Wiedh

290652

WIEDH, Leonard (1866-1938): Hav, signerad L. Wiedh, olja på duk, 90x125 cm

Smärre dukrispor

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Leonard Wiedh

Budhistorik (8 bud)
1673087
1 300
1673069
1673021
1672957
650
1672956
600

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.