Scroll Kina

290636

SCROLL, Kina, 1900-tal, Yang, motiv av fåglar på gren samt blommande pioner, tusch på papper, stämpelsignerad, bildmått ca 181x47 cm

Smärre hanteringsveck

Orientaliskt, Konst

Monter 4

Scroll Kina
Budhistorik (7 bud)
1672067
1660567
1660567
500
1666677
450
1660567

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.