Bordslampa

290635

BORDSLAMPA, art decostil, 1900-tal, kromat stål och svartmålat trä, vridbar arm, 2 ljuspunkter, höjd 50 cm

Mindre bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 3

Bordslampa

Budhistorik (21 bud)
1672893
1 700
1665544
1 600
1671644
1 600
1665544
1671641
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.