SKåp i gustaviansk stil

290633

SKÅP, 1800-tal, gustaviansk stil, ek samt svärtat trä, höjd 155, 65x40 cm, nyckel finns

Senare underdel, nyckel finns att hämta på utlämningen, bruksslitage

Rum 8

SKåp i gustaviansk stil

Budhistorik (16 bud)
1661193
1672691
1661193
950
1672689
900
1661193
850

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.