Tommy Hilding oljemålning

290627

HILDING, Tommy (född 1954): Abstrakt komposition, signerad och daterad Tommy Hilding 1990 a tergo, olja på duk, 25x35 cm

Monter 2

Tommy Hilding oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1672490
1 700
1665921
1660543

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.