Tommy Hilding oljemålning

290626

HILDING, Tommy (född 1954): Abstrakt komposition, signerad och daterad Tommy Hilding 1990 a tergo, olja på duk, 25x35 cm

Monter 2

Tommy Hilding oljemålning
Budhistorik (6 bud)
1672852
1 700
1672850
1665906
1 400
1660919
1 300
1660918
900

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.