Xue Qi Scroll

290624

SCROLL, Kina, 1900-tal, Xue Qi, kalligrafi, stämpelsignerad, bildmått ca 89x32 cm

Orientaliskt, Konst

Monter 4

Xue Qi Scroll
Budhistorik (13 bud)
1660566
1671873
950
1660566
900
1671872
850
1660566

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.