Dorothea Tanning etsningar

290622

TANNING, Dorothea, (1910-2012), (3), kompositioner, färgetsningar, signerade Dorothea Tanning, numrerade 71/100, ca 27,5x21 cm

Gulnader

Fack 13

Dorothea Tanning etsningar

Budhistorik (19 bud)
1672267
6 200
1672719
6 000
1672267
5 600
1672716
5 400
1672267
4 600

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.