Bokhylla i ek

290620

BOKHYLLA, 5 delad + topp, stämplad "Åtvidaberg", ek, 5 delad + topp, framsida med utfällbara glasskydd, skyltmärkt Åtvidabergs snickerifabrik, Åtvidaberg, höjd cm,

Ytskador, ett glas med spricka

Rum 15

Bokhylla i ek

Budhistorik (21 bud)
1672939
6 400
1672311
6 200
1672311
5 400
1671493
5 200
1670976
5 000

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.