Janis Kalnmalis oljemålning

290604

KALNMALIS, Janis (Lettland född 1939): Traktorförare i landskap, (Ainava ar traktoristien) signerad och daterad 79, olja på duk, 102x122 cm

Rum 4

Janis Kalnmalis oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1672908
1672905
1672894
500
1670769
1661075

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.