Ljusstakar senempire

290603

LJUSSTAKAR, 2 st snarlika, brons, 1800-talets andra hälft, senempire, höjd ca 25 cm

Smärre bucklor

Metall

Monter 5

Ljusstakar senempire

Budhistorik (4 bud)

1673012
550
1672310
500
1672310
1660553

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.