Ljusstakar senempire

290602

LJUSSTAKAR, 2 st, brons, 1800-talets andra hälft, senempire, höjd ca 25,5 resp 28 cm

Ngt sneda, smärre bucklor

Metall, Belysning

Monter 4

Ljusstakar senempire

Budhistorik (7 bud)
1662971
600
1662970
550
1662965
500
1662961
450
1662959

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.