Spegel 1800-tal

290599

SPEGEL, 1800-tal, gustaviansk stil, förgylld, med dekor av pärlstav, ca 110x82 cm

Foliering med skador, ytskador och ytslitage

Diverse, Speglar

Rum 4

Spegel 1800-tal

Budhistorik (29 bud)
1672914
6 200
1672916
6 000
1672914
5 800
1672915
5 600
1672914
4 800

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.