Pall Bohlin "Liv"

290592

PALL, Jonas Bohlin Design AB, formgiven 1997, "Liv", signerad Liv Färgfabriken J Bohlin 1997, svartlackerad metallstomme, plywood, stoppad dunkudde, vit linneklädsel, sitthöjd ca 50 cm

Stomme med smärre ytskador, klädseln med smärre fläckar

Rum 17

Pall Bohlin

Budhistorik (10 bud)
1672874
1 800
1671943
1 700
1671943
1671047
1671042
550

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.