Pall Bohlin "Liv"

290590

PALL, Jonas Bohlin Design AB, formgiven 1997, "Liv", signerad Liv Färgfabriken J Bohlin 1997, svartlackerad metallstomme, plywood, stoppad dunkudde, vit linneklädsel, sitthöjd ca 50 cm

Stomme med smärre ytskador, klädseln med smärre fläckar

Rum 17

Pall Bohlin

Budhistorik (4 bud)

1672982
1 600
1672681
1661872
1660629

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.