Enno Hallek

290587

HALLEK, Enno (Estland/Sverige, född 1931): Vägvisaren, signerad Enno Hallek, olja på trä/skulptur, höjd ca 170 cm

Skada, nagg

Rum 17

Enno Hallek

Budhistorik (33 bud)
1673568
4 800
1673578
4 600
1673568
4 400
1673567
4 200
1673560

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.