Gunnar Zetterström oljemålning

290586

ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965):Lndskapsmotiv med sädesmagasin, signerad och daterad G Zetterström 1930, olja på pannå, 50x69 cm

Fack 9

Budhistorik (5 bud)
1672573
450
1672571
1672572
1672571
1669819

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.