Henry Unger blandteknik

290584

UNGER, Henry (född 1944): Lejonet, monogramsignerad och daterad 1986, blandteknik, 55x74 cm

Fack 3

Henry Unger blandteknik

Budhistorik (4 bud)

1671883
450
1671880
1667359
1662111

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.