Matta röllakan GBJ

290583

MATTA, rölakan, monogramsignerad GBJ, ca 240x175 cm
Enligt uppgift är den vävd på Gammelstads väveri

Fransarmed slitage, saknas

Mattor/Textilier

Rum 3

Matta röllakan GBJ
Budhistorik (18 bud)
1688616
6 600
1688619
6 400
1688616
6 200
1688617
6 000
1688616
5 600

Slutpris SEK:
6 600
637 EUR, 723 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.