Segelbåtsmodell

290581

SEGELBÅTSMODELL, pondyacht, 1900-talets första hälft, tvåmastad toppsegelskonert, längd 223, höjd 185 cm

Smärre skador, köl bortmonterad

Ändringar/tillägg
Lätt att rigga av och på

Nautica/Technica

Rum 12

Segelbåtsmodell

Budhistorik (32 bud)
1672612
9 000
1665755
8 800
1665754
8 600
1665753
8 400
1665749
8 200

Slutpris SEK:
9 000
869 EUR, 986 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.