Amaldus Clarin Nielsen olja

290580

AMALDUS CLARIN NIELSEN (Norge, 1838-1932): Kustvy med segelbåtar, signerad och daterad Amaldus Nielsen 1884, olja på duk, 31x51 cm

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Amaldus Clarin Nielsen olja

Budhistorik (27 bud)
1673031
25 000
1673047
24 000
1673031
23 000
1673043
22 000
1673031
21 000

Slutpris SEK:
25 000
2 413 EUR, 2 740 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.