Lindorm Liljefors oljemålning

290578

LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): "Skogsglänta med rådjur i språng" signerad och daterad Lindorm L -44. Olja på pannå, 73x60 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Lindorm Liljefors oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1691619
12 000
1691614
11 500
1691613
11 000
1691611
10 000
1691610
9 400

Slutpris SEK:
12 000
1 158 EUR, 1 315 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.