Harald Sallberg etsning

290570

SALLBERG, Harald (1895-1963): "I utkanten av staden", signerad och daterad Harald Sallberg 1927, etsning, 18,5x37 cm

Fack 2

Harald Sallberg etsning
Budhistorik (4 bud)

1672879
500
1672866
450
1672866
1672501

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.