Thea Ekström

290568

EKSTRÖM, Thea (1920-1988): Komposition, blandteknik/lack med skrapteknik på pannå, signerad och daterad Ekström 14 III 64, med dedikation "Till Oscar", 46x123 cm

Ej ramad, pannån med smärre kantnagg

Rum 17

Thea Ekström

Budhistorik (5 bud)
1672802
6 000
1672801
5 200
1672800
4 200
1662082
3 400
1662079

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.