Harlad Sallberg etsning

290565

SALLBERG, Harald (1895-1963): Näsby slott i Näsbypark, signerad Harald Sallberg, etsning, ca 23x37 cm

Gulnader

Fack 17

Harlad Sallberg etsning

Budhistorik (1 bud)

1670246
2015-02-04 07:11:24

2015-02-04 kl 19:27
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.