Ture Sjölander fotografi

290556

SJÖLANDER, Ture (född 1937): "Chaplin" signerad och daterad Ture Sjölander -73. Blandteknik på papper, bl.a. silvergelatin, 62 x 76 cm.

Konst, Fotografi

Rum 17

Ture Sjölander fotografi

Budhistorik (12 bud)
1678792
6 000
1678791
5 800
1678008
5 000
1675645
4 800
1671226

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.