Dupuis oljemålning

290552

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Motiv av bergsby, signerad och daterad Dupuis 1840, olja på duk, dubblerad, ca 30x39 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 14

Dupuis oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1658856
450
1670120
1658856

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.