Selterglas 1900-talets början

290536

SELTERGLAS, 15 st, 1900-talets början, slipad dekor av bl a stiliserade blommor, 15

Någon ej noterad obetydlig nagg kan förekomma, något varierande höjd

Glas, Servisglas

Monter 1

Selterglas 1900-talets början

Budhistorik (13 bud)
1671452
1671451
1671449
1671450
1671449

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.