Litografiska planscher ramar i masurbjörk

290531

LITOGRAFISKA PLANSCHER, 5 st, 1800-tal, figurscener, ramar i masurbjörk, rammått 29,5x34 cm

Fuktskador

Diverse, Konst, Grafik

Fack 11

Budhistorik (14 bud)
1670143
2 600
1669142
2 400
1669224
1669142
1669223
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.