Kurt Jorn oljemålning

290524

JORN, Kurt (1900-tal): Stilleben med mortel o frukt, signerad och daterad Kurt Jorn 1959, olja på pannå, ca 21,5x24 cm

Rum 5

Kurt Jorn oljemålning

Budhistorik

2015-02-04 kl 12:48
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.