Olle Bonnier förglitografi Abstrakt

290521

BONNIER, Olle (född 1925): Komposition, signerad Olle Bonnier, 68/260, färglitografi, ca 36x42 cm

Fack 16

Budhistorik (14 bud)
1668849
900
1668844
850
1668848
850
1668844
1668847
750

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.