Bordslampa Rörstrand

290520

BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, Rörstrand, 1700-talskopia, sockel i mässing, total höjd ca 59 cm

Krackeleringar, fotring med buckla, strömbrytare med skada

Belysning, Bordslampor

Rum 14

Bordslampa Rörstrand

Budhistorik (1 bud)

1667144
2015-02-02 10:03:45

2015-02-04 kl 11:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.