Ellen Jolin akvarell

290516

JOLIN, Ellen (1854-1939): Man och barn på väg, signerad E Jolin, akvarell, ca 24x16,5 cm

Rum 5

Ellen Jolin akvarell

Budhistorik (2 bud)

1671084
1659621
500

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.