Porträtt oljemålningar

290505

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Peter och Charlotte Holmström, olja på duk, vardera ca 39x28 cm

Krackeleringar, lagningar

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Porträtt oljemålningar

Budhistorik (21 bud)
1670621
1 600
1670141
1670140
1 400
1670139
1 300
1670138

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.