Bordspendyl Louis XVI-stil

290503

BORDSPENDYL, 1900-tal, Louis XVI-stil, sten, förgylld mässing, höjd ca 39 cm

Nyckel saknas, pendel finns

Klockor/Ur

Monter 1

Bordspendyl Louis XVI-stil

Budhistorik (5 bud)
1660957
1660956
950
1660954
700
1660953
1659936

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.