Spegel gustaviansk

290502

SPEGEL, sengustaviansk, förgylld, dekor av pärlstav, ca 78x37 cm

Foliering med smärre skador, senare krön, smärre färgbortfall

Speglar

Rum 2

Spegel gustaviansk

Budhistorik (21 bud)
1670617
6 000
1670611
5 800
1670615
5 600
1670611
5 400
1670614
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.