Karmstolar i kolonialstil

290491

KARMSTOLAR, 1 par, betsad rotting, kolonialstil, med flätad rottingsits, sitthöjd 48 cm

Rottingskador, slitage

Rum 5

Karmstolar i kolonialstil

Budhistorik (16 bud)
1671402
1671046
950
1670951
900
1667032
850
1666861

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.