Stolar Farstrup

290487

STOLAR, 4 st, 1900-talets andra hälft, etikettmärkta Farstrup Danmark, svartmålade

Slitage

Rum 4

Stolar Farstrup

Budhistorik (1 bud)

1669688
2015-02-03 19:13:01

2015-02-04 kl 13:44
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.