Frank Badur olja

290483

FRANK BADUR (Tyskland, född 1944); Bild Nr. 7902, signerad och daterad a tergo Frank Badur 1979, olja på duk fäst på pannå, 60 x 60 cm.
UTSTÄLLD: Internationale Kunstmesse, Basel 1979
Internationaler Kunstmarkt, Köln 1979

Missfärgningar

Rum 3

Frank Badur olja

Budhistorik (5 bud)
1668536
6 400
1668535
6 200
1663677
4 200
1663331
1662463

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.