Carl Brandt pastell

290470

BRANDT, Carl (1852-1930): Aftonstämning över viken, signerad och daterad Brandt 1904, pastell, ca 70x53 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Carl Brandt pastell

Budhistorik (5 bud)
1671027
1670204
1665837
1 800
1664260
1660216

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.